+48 75 781 63 00

Zapraszamy na Vital Resorts Polska

PL DE EN

Nasze menu

... pasja wybornego smaku ...

Nasza wyśmienita restauracja Villa Vital Świeradów Zdrój - to przede wszystkim  kuchnia polska i śląska, z których zasłynęliśmy już w Świeradowie Zdroju. Ale to nie wszystko. Nasza specjalność to również oryginalna kuchnia tajska, z szeroką gamą różnorodnych smaków Tajlandii. Wszystkie dania przyrządzane są przez wyjątkowego kucharza, dla którego gotowanie jest prawdziwą pasją i wyzwaniem. Potrawy serwowane przez naszego szefa kuchni przygotowywane są w oparciu o naturalne składniki, bez użycia półproduktów, dzięki temu smakują tak wybornie i wyjątkowo. W naszym menu restauracji Villi Vital znajdą Państwo między innymi znakomitości kuchni śląskiej, tradycyjne polskie potrawy jak i orientalne dania oryginalnej kuchni tajskiej..

Nasza kuchnia tajska w Villa Vital - Świaradów Zdrój - zaprasza zarówno na wyjątkowe potrawy z Tajlandii jak i smaki śląskiej tradycji.
 

© Copywrite Vital Resorts Polska 2011
Villa Vital - Luksusowe pokoje w górach
ul. Żeromskiego 2
59-850 Świeradów Zdrój
Nasze ośrodki Wy&Spa Villa Vital Oasis Resort

W naszej stronie korzystamy z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

zamknij X