+48 75 781 63 00

Zapraszamy na Vital Resorts Polska

PL DE EN

Nagrody

HolidayCheck Quality Selection rok 2012

Z przyjemnością umieszczamy na naszej stronie internetowej naszą pierwszą nagrodę.
Dziękujemy portalowi HolidayCheck za wyróżnienie oraz naszym gościom za mnóstwo pozytywnych opinii. Zapraszamy serdecznie ponownie!

Booking.com AWARD OF EXCELLENCE 2014

Nasz ośrodek w górach Villa Vital w Święradowie Zdrój otrzymała od największego na świecie portalu rezerwacyjnego Booking.com nagrodę Award of Excellence 2014. O nagrodzie zdecydowały otrzymane w ubiegłym roku najwyższe oceny od naszech gości, którzy dokonali rezerwacji za pośrednictwem portalu. Booking.com jest światowym liderem w rezerwacji hoteli i innych miejsc noclegowych. Opinie tego portalu należą do najbardziej opiniotwórczych, bowiem mogą wystawiać je wyłącznie osoby, które dokonały rezerwacji w danym obiekcie i go odwiedziły.

HolidayCheck Quality Selection 2015

Z dumą powiększamy naszą kolekcję dyplomów, o nowe, jakże prestiżowe wyróżnienie - HolidayCheck 2015! Wyróżnienie to otrzymują od portalu Holiday Check jedynie te hotele, które otrzymały od swoich zadowolonych gości całe 5.5 punktów w 6 stopniowej skali. Jesteśmy wdzięczni! Cieszymy się, że zauważają Państwo nasze starania. Zrobimy wszystko, aby Państwa urlop, ferie zimowe w górach czy weekend w górach należał do tych niezapomnianych.
 

© Copywrite Vital Resorts Polska 2011
Villa Vital - Luksusowe pokoje w górach
ul. Żeromskiego 2
59-850 Świeradów Zdrój
Nasze ośrodki Wy&Spa Villa Vital Oasis Resort

W naszej stronie korzystamy z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

zamknij X