+48 75 781 63 00

Zapraszamy na Vital Resorts Polska

PL DE EN

Terapie manualne

... zwalcz problemy swojego organizmu ...

W naszej ofercie wyodrębniliśmy zabiegi o typowym działaniu leczniczym - terapie manualne.
Terapia to technika fizjoterapii, która polega na wspomaganiu leczenia narządów ruchu, w szczególności kręgosłupa i stawów. Celem terapii jest zniesienie bólu i przywrócenie normalnej ruchomości w zablokowanych partiach kręgosłupa lub stawach. To bezpieczna metoda masażu wykonywana przez nasz wyszkolony personel, pomagająca  w niwelowaniu problemów, z którymi walczy nasz organizm. 

Terapia metodą Dorna i masaż Breussa Masaż suchy z Terapią Manualną (Osteopatia)

Cena: 150 zł
Czas trwania: 55 min.

Dynamiczna terapia manualna kręgosłupa, pozwalająca skorygować ustawienie kręgów, stawów i miednicy. Masaż Breussa jest to delikatny masaż umożliwiający dotarcie do głębokich mięśni przykręgosłupowych, rozciąga lekko kręgosłup przywracając mu elstyczność.

Cena: 100 zł
Czas trwania: 25 min.

Jest to krótki masaż głębokich struktur powięziowo-mięśniowych po którym następuje "nastawianie" kręgosłupa lub stawów. Jest to naturalny sposób przynozenia ulgi w cierpieniu jednemu człowiekowi rękami drugiego człowieka...

Kinesio - Taping Refleksoterapia (akupresura) stóp
Cena: od 55 do 95 zł
Czas trwania: aplikacja

Metoda terapeutyczna polegająca na naklejaniu na wybrane fragmenty ciała plastrów o cpecjalnej strukturze. Wykorzystuje się w niej specjalnie wytworzony plaster o wysokiej elastyczności , nieograniczającej ruchów, rozciągający się tylko na długość, o ciężarze i grubości zbliżonej do parametrów skóry - nie zawiera leków ani latexu. Utrzymuje się ok. tygodnia, terapia 24 godz. na dobę!
Cena: 80 zł
Czas trwania: 20 min.

Jest to leczniczy masaż stref odruchowych, inaczej receptorów znajdujących się na stopach, dłoniach lub uszach. Jakkolwiek refleksoterapia dotyczy tych trzech obszarów, najskuteczniejsza jest terapia stóp. Podczas zabiegu stymulowane są punkty, zwane refleksami, które mają bezpośrednie powiązanie z narządami wewnętrznymi, organami, gruczołami i innymi częściami ciała. Masażten ma służyć poprawie współdziałania układów organizmu i ich funkcji, przy czym ostatecznym celem jest osiągnięcie możliwie najlepszej formy fizycznej i psychicznej...
 
Zapraszamy do zapoznania się z naszymi pakietami kuracyjnymi:

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi pakietami pobytowymi:
http://villavital.pl/pl,pakiety-pobytowe.html

© Copywrite Vital Resorts Polska 2011
Villa Vital - Luksusowe pokoje w górach
ul. Żeromskiego 2
59-850 Świeradów Zdrój
Nasze ośrodki Wy&Spa Villa Vital Oasis Resort

W naszej stronie korzystamy z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

zamknij X