+48 75 781 63 00

Zapraszamy na Vital Resorts Polska

PL DE EN

Kuracje

... nasze zabiegi kuracyjne ...

Masaż to zabieg relaksujący i leczniczy. Rozluźnia napięte mięśnie i pozwala ukoić nerwy. Pobudza hormony szczęścia, które powodują uczucie odprężenia i zadowolenia. Stosowano go już w starożytności.

Drenaż limfatyczny (zwany również masażem limfatycznym)  jest jedną z najskuteczniejszych metod leczenia obrzęków limfatycznych, oraz walki z cellulitem. Ułatwia przepływ chłonki w układzie limfatycznym, co redukuje powstawanie cellulitu. Jest szczególnie polecany dla osób, które pragną ujędrnić skórę, usunąć toksyny oraz zwalczyć cellulit.
 
Akupresura barku - to metoda leczenia polegająca na mechanicznym pobudzaniu za pomocą masowania, ugniatania odpowiednich punktów na ciele. Masaż taki wykonuje się najczęściej kciukiem, placem wskazującym, pałeczką. Ta metoda leczenia podchodzi od akupunktury.
 
Akupresura głowy - (masaż punktowy) polega na udrażnianiu kanałów energetycznych poprzez stosowanie różnych form ucisku na punkty w celu uzyskania efektu profilaktycznego lub terapeutycznego.
 
Lampa Sollux - rozgrzewa i rozluźnia mięśnie, stanowi doskonałe przygotowanie do masażu, ponadto likwiduje stany zapalne, w okresie małego nasłonecznienia wpływa na poprawę nastroju.
 
Mobilizacja stawów -  są to zabiegi wykonywane przy użyciu siły mięśni pacjenta. Stosowane techniki wykorzystują się różne rodzaje napięcia mięśniowego. Celem jest uruchomienie zablokowanych stawów oraz redukcja ból.
 
Okład borowinowy - Borowina jako, że byłaby stosowana jako ciepły okład stanowi doskonałe przygotowanie do masażu, ponadto zawiera cenne mikroelementy i hormony, które przez skórę wnikają do organizmu przyśpieszając jego regenerację. W niektórych przypadkach borowinę można zastosować również jako zimny okład.
Świeradów oprócz radonu znany jest ze złóż borowiny, co łączy się z klimatem górskim
 
Gimnastyka indywidualna - specjalnie dobrane ćwiczenia gimnastyczne dostosowane do wieku oraz stanu zdrowia. Ponadto Gość otrzyma specjalnie dobrane do siebie zestawy ćwiczeń i porad do domu, natomiast prawidłowego ich wykonania nauczy się przy pomocy terapeuty.
 

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi pakietami kuracyjnymi:

http://villavital.pl/pl,pakiety-kuracyjne.html
© Copywrite Vital Resorts Polska 2011
Villa Vital - Luksusowe pokoje w górach
ul. Żeromskiego 2
59-850 Świeradów Zdrój
Nasze ośrodki Wy&Spa Villa Vital Oasis Resort

W naszej stronie korzystamy z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

zamknij X