+48 75 781 63 00

Zapraszamy na Vital Resorts Polska

PL DE EN

Polityka prywatności

Polika prywatności

Traktujemy Państwa dane osobowe w sposób poufny i zgodnie z przepisami o ochronie danych.

W trosce o bezpieczeństwo powierzonych danych osobowych Administrator:  Wy&Spa Gabriela Krull działa w oparciu o wewnętrzne procedury i zalecenia, zgodne z odpowiednimi aktami prawnymi w zakresie ochrony danych osobowych, a w szczególności z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46 WE.

  1. Informujemy, że Administratorem Państwa Danych Osobowych jest Wy & Spa Gabriela Krull, ul. Grunwaldzka 32, 72-346 Pobierowo.
  2. Podanie przez Państwa danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do udzielenia odpowiedzi na Państwa zapytanie, przesłania oferty handlowej oraz w celu zawarcia umowy o świadczenie usług hotelarskich. 
  3. Państwa dane osobowe przechowywane będą do czasu wycofania zgody.
  4. Informujemy o prawie dostępu do treści swoich danych, ich poprawienia, sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz prawo żądania przeniesienia danych.
  5. Informujemy o prawie wniesienia skargi do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych.
  6. Kontakt z osobą odpowiedzialną za ochronę danych osobowych możliwy jest za pomocą skrzynki mailowej pod adresem info@wyspa.com.pl lub pocztą na adres: Wy & Spa Gabriela Krull, ul. Grunwaldzka 32, 72-346 Pobierowo, NIP:852-228-39-81
© Copywrite Vital Resorts Polska 2011
Villa Vital - Luksusowe pokoje w górach
ul. Żeromskiego 2
59-850 Świeradów Zdrój
Nasze ośrodki Wy&Spa Villa Vital Oasis Resort

W naszej stronie korzystamy z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

zamknij X