+48 75 781 63 00

Zapraszamy na Vital Resorts Polska

Apartamenty w górach

Villa Vital - Świeradów Zdrój - miejsce na weekend
w górach, urlop z pakietem spa lub pobyt kuracyjny.

Jest takie miejsce… gdzie poczujesz, że Twoje życie nabiera innych barw, gdzie bez względu na to, czy za oknem upalne słońce, szaruga, słota czy mróz - dobre samopoczucie Cię nie opuści. Wyobraź sobie malownicze stoki gór na horyzoncie i śpiew ptaków za oknem, zapach pieczonego ciasta i świeżo parzonej kawy, luksusowy pokój o niepowtarzalnym klimacie, w którym poczujesz się jak KTOŚ wyjątkowy. Lubisz wędrówki górskie? A może wolisz szusować na nartach? Pragniesz odpocząć w ciszy … poczytać książkę przy kominku? Czy stać Cię na taki luksus?… U nas tak.
Villa Vital to nie duży luksusowy hotel, ale klimatyczny, kameralny ośrodek wypoczynkowy w górach, dla Gości szukających spokojnego miejsca z dala od masowej turystyki. Położony bezpośrednio przy parku zdrojowym znanego kurortu - Świeradów Zdrój. Znakomita restauracja, gabinet Spa oraz obsługa na najwyższym poziomie. Zapraszamy!

Aktualności

zobacz wszystkie

Wielkanoc w górach - Świeradów Zdrój

11.03.2015
Villa Vital - Świeradów Zdrój zaprasza do spędzenia pierwszych dni wiosny w górach. Przygotowaliśmy dla Państwa pakiet Wielkanocny, który oprócz chwil odpoczynku dostarczy Państwu wiele momentów radości i przyjemności. Wielkanoc w górach - czekamy i zapraszamy!!!
© Copywrite Vital Resorts Polska 2011
Villa Vital - Luksusowe pokoje w górach
ul. Żeromskiego 2
59-850 Świeradów Zdrój

W naszej stronie korzystamy z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

zamknij X